Bonne Santé 360°

Zaplanuj z nami

SWÓJ SUKCES
W GABINECIE

SKORZYSTAJ I ZARABIAJ


Dołącz do grona ekspertów dietetycznych.

Poznaj unikalne metody.

Skorzystaj z renomy silnej marki.

Rozwijaj się szybciej niż konkurencja.

Zbuduj własny sukces w oparciu
o strategię
Bonne Santé 360°.


POBIERZ folder informacyjny

Twój gabinet

na Twoich zasadach

CO
ZYSK
ASZ

Ty decydujesz

Wiemy, co stanowi fundament sukcesu w biznesie. Energia i wola działania. Koncentracja na celu. Wiara we własne możliwości.


Szukamy ludzi zmieniających świat wokół siebie. Pragnących rozwijać własną karierę i zdobywać finansowe powodzenie. Damy Ci przewagę w biznesie, dzięki czemu zyskasz możliwość rozwoju swoich kompetencji i wysoką pozycję rynkową.


Wypracowaliśmy niespotykaną w skali kraju zintegrowaną strategię rozwoju gabinetów dietetycznych Bonne Santé 360°. Naszych Partnerów traktujemy z szacunkiem, dbając o najwyższe standardy. Udostępniamy im wypracowane narzędzia, swoją wiedzę, branżowe szkolenia oraz codzienne wsparcie zespołów eksperckich.


Oferujemy trwały, solidny fundament oparty na wieloletnim doświadczeniu. Dołącz do zespołu, który za kilka lat może stać się największą siecią dietetyczną w Polsce.


Kinga Oszkandy


Dyrektor Regionalny
Gabinety Dietetyczne Bonne Sante Sp. z o.o.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń"

Eleanor Roosevelt

Zbuduj własny sukces

Zostań członkiem zgranego zespołu. Podziel się energią i pasją. Wdróż zintegrowaną strategię Bonne Santé 360°.


Zdobądź pomoc, jakiej nikt inny Ci nie zaoferuje! Zrealizuj się. Zarabiaj tyle, ile uznasz za słuszne.


Co zyskasz dzięki strategii Bonne Santé 360°?


  • fundamentem strategii Bonne Santé 360° jest unikalna, autorska metodologia z elementami psychodietetyki bez zbędnej suplementacji i rygorystycznych diet.
  • zintegrowana, wielopoziomowa strategia marketingowa pozwoli zadbać o Twój personalny wizerunek, dzięki czemu skutecznie pozyskasz nowych pacjentów. Nie będziesz musiał/a korzystać z agencji reklamowej i spędzać wieczorów nad projektami - od teraz będziesz miał/a spokojną głowę, wolny czas i dobrze prosperujący biznes.
  • dział personalny składający się coachów i doradców HR zadba o wybór najbardziej kompetentnych pracowników, sprawdzając ich wiedzę i umiejętności interpersonalne. Zapewnimy szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników. Będziesz miał/a pewność, że Pacjenci zauważą w Twoim zespole prawdziwych profesjonalistów.
  • doradztwo strategiczne wesprze Cię w kluczowych decyzjach biznesowych. Możesz korzystać z wiedzy naszych prawników, strategów oraz działu analitycznego i finansowego, dzięki temu zawsze, gdy będziesz musiał/a podjąć ważną decyzję, zrobisz to odpowiedzialnie.

Zaufaj nam, razem nam się uda!

Zostaw swoje dane, Przedstawiciel Regionu skontaktuje się z Tobą.

Gabinety Dietetyczne Bonne Sante sp. z o.o.

ul. Staszica 4

38-200 Jasło


NIP: 6852332687

KRS: 367447053

REGON: 0000681419


Tel: 606 496 735

E: biuro@bonne-sante.plPoznaj naszą politykę prywatności.